502R29W471KV3E-****-SC
502R29W471KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
на замовлення 234000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R29W471KV3E-****-SC 502R29W471KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
502R29W471KV3E-****-SC 502R29W471KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 470pF 10% X7R