Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 502R30N221KV3E-****-SC
502R30N221KV3E-****-SC
502R30N221KV3E-****-SC Johanson Dielectrics
jdi-safety-caps-1100695.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 220pF 10% NPO
на замовлення 6440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 2211.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R30N221KV3E-****-SC 502R30N221KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-safety-caps.pdf Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 2211