Продукція > JOHANSON > 502S47W222KV3U--SC
502S47W222KV3U--SC
502S47W222KV3U--SC Johanson
3jdi_safety-caps_2013-21.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502S47W222KV3U-****-SC 502S47W222KV3U-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics jdi-safety-caps-1100695.pdf Safety Capacitors 5KV 2200pF 2220 10%