Продукція > JAM > 5083102MA021-200
5083102MA021-200
5083102MA021-200 JAM
5083102MA021-200.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS JB CONNECTOR, TOP
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 24 AWG
Contact End: Pin to Pin
Part Status: Active
на замовлення 1772 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS JB CONNECTOR, TOP, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 24 AWG, Contact End: Pin to Pin, Part Status: Active.