50M020040D012
50M020040D012 Essentra Components
10294222_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: BOLT CHEESE HEAD SLOTTED M2X0.4
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M2x0.4
Type: Bolt
Length - Overall: 0.524" (13.30mm)
Head Height: 0.051" (1.30mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Screw Head Type: Cheese Head
Head Diameter: 0.150" (3.80mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOLT CHEESE HEAD SLOTTED M2X0.4, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M2x0.4, Type: Bolt, Length - Overall: 0.524" (13.30mm), Head Height: 0.051" (1.30mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Screw Head Type: Cheese Head, Head Diameter: 0.150" (3.80mm), Drive Type: Slotted.