50M025045J020
50M025045J020 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M2.5 X .45 T
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M2.5x0.45
Type: Bolt
Length - Overall: 0.870" (22.10mm)
Length - Below Head: 0.787" (20.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.157" (4.00mm)
Drive Type: Hex Socket
на замовлення 1785 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M2.5 X .45 T, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M2.5x0.45, Type: Bolt, Length - Overall: 0.870" (22.10mm), Length - Below Head: 0.787" (20.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.157" (4.00mm), Drive Type: Hex Socket.
Інші пропозиції 50M025045J020
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M025045J020 50M025045J020 Виробник : Essentra 5020.PDF Screws & Fasteners Hex Unslotted Bolt, M2.5 X .45 Thread, 20mm Lg, Natural, Nylon