50M030050K035
50M030050K035 Essentra Components
10296073_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: HEX SLOTTED SCREW, M3 X .5 THREA
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3x0.5
Type: Bolt
Length - Overall: 1.469" (37.30mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.197" (5.00mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 1073 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SLOTTED SCREW, M3 X .5 THREA, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3x0.5, Type: Bolt, Length - Overall: 1.469" (37.30mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.197" (5.00mm), Drive Type: Slotted.