50M030050N035
50M030050N035 Essentra Components
skuAsset?mediaId=168388
Виробник: Essentra Components
Description: MACH SCREW PAN SLOTTEDM3X0.5
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3x0.5
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.449" (36.80mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.220" (5.60mm)
Drive Type: Slotted
Part Status: Active
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW PAN SLOTTEDM3X0.5, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3x0.5, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.449" (36.80mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.220" (5.60mm), Drive Type: Slotted, Part Status: Active.
Інші пропозиції 50M030050N035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M030050N035 50M030050N035 Виробник : Essentra skuAsset?mediaId=168388 Screws & Fasteners Pan Slotted Screw, M3 X .5 Thread, 35mm Lg