Продукція > ESSENTRA > 50M030050P016
50M030050P016
50M030050P016 Essentra
Fasteners.pdf
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M3 X .5 Thread, 16MM Lg
на замовлення 4351 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PAN PHILLIPS SCREW, NATURAL, NYL, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3x0.5, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.720" (18.30mm), Head Height: 0.091" (2.30mm), Length - Below Head: 0.630" (16.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.213" (5.40mm), Drive Type: Phillips.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3x0.5
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.720" (18.30mm)
Head Height: 0.091" (2.30mm)
Length - Below Head: 0.630" (16.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.213" (5.40mm)