Продукція > ESSENTRA > 50M030050P035
50M030050P035
50M030050P035 Essentra
skuAsset?mediaId=168401
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M3 X .5 Thread, 35mm Lg
на замовлення 6129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW PAN PHILLIPS M3X0.5, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3x0.5, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.472" (37.40mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.220" (5.60mm), Drive Type: Phillips, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3x0.5
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.472" (37.40mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.220" (5.60mm)