50M030050P042
50M030050P042 Essentra Components
skuAsset?mediaId=168402
Виробник: Essentra Components
Description: PAN PHILLIPS SCREW, M3 X .5 THRE
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3x0.5
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.748" (44.40mm)
Length - Below Head: 1.654" (42.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.220" (5.60mm)
Drive Type: Phillips
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PAN PHILLIPS SCREW, M3 X .5 THRE, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3x0.5, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.748" (44.40mm), Length - Below Head: 1.654" (42.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.220" (5.60mm), Drive Type: Phillips.
Інші пропозиції 50M030050P042
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M030050P042 50M030050P042 Виробник : Essentra 1499545-1823432.pdf Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M3 X .5 Thread, 42mm Lg