50M035060D012
50M035060D012 Essentra Components
skuAsset?mediaId=160655
Виробник: Essentra Components
Description: CHEESE SLOTTED SCREW, M3.5 X .6
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3.5x0.6
Type: Bolt
Length - Overall: 0.567" (14.40mm)
Head Height: 0.094" (2.40mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Screw Head Type: Cheese Head
Head Diameter: 0.236" (6.00mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 1440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHEESE SLOTTED SCREW, M3.5 X .6, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3.5x0.6, Type: Bolt, Length - Overall: 0.567" (14.40mm), Head Height: 0.094" (2.40mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Screw Head Type: Cheese Head, Head Diameter: 0.236" (6.00mm), Drive Type: Slotted.
Інші пропозиції 50M035060D012
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M035060D012 50M035060D012 Виробник : Essentra 1503543-1819694.pdf Screws & Fasteners Cheese Slotted Screw, M3.5 X .6 Thread, 12mm Lg, Natural, Nylon