50M035060I012
50M035060I012 Essentra Components
10296462_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: MACH SCREW FLAT PHILLIP M3.5X0.6
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3.5x0.6
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.472" (12.00mm)
Head Height: 0.091" (2.30mm)
Length - Below Head: 0.382" (9.70mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.323" (8.20mm)
Drive Type: Phillips
на замовлення 1195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW FLAT PHILLIP M3.5X0.6, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3.5x0.6, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.472" (12.00mm), Head Height: 0.091" (2.30mm), Length - Below Head: 0.382" (9.70mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.323" (8.20mm), Drive Type: Phillips.
Інші пропозиції 50M035060I012
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M035060I012 50M035060I012 Виробник : Essentra 10296462_Technical-Drawing-pdf.pdf Screws & Fasteners 90 Phillips CSK Screw, M3.5 X .6 Thread, 12mm Lg, Flat, Natural, Nylon