50M035060I035
50M035060I035 Essentra Components
10296509_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: 90 PHILLIPS CSK SCREW, M3.5 X .6
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3.5x0.6
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.378" (35.00mm)
Head Height: 0.091" (2.30mm)
Length - Below Head: 1.287" (32.70mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.323" (8.20mm)
Drive Type: Phillips
на замовлення 2717 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90 PHILLIPS CSK SCREW, M3.5 X .6, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3.5x0.6, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.378" (35.00mm), Head Height: 0.091" (2.30mm), Length - Below Head: 1.287" (32.70mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.323" (8.20mm), Drive Type: Phillips.