50M035060J010
50M035060J010 Essentra Components
skuAsset?mediaId=161867
Виробник: Essentra Components
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M3.5 X .6 TH
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3.5x0.6
Type: Bolt
Length - Overall: 0.496" (12.60mm)
Length - Below Head: 0.394" (10.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.217" (5.50mm)
Drive Type: Hex Socket
на замовлення 1952 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M3.5 X .6 TH, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3.5x0.6, Type: Bolt, Length - Overall: 0.496" (12.60mm), Length - Below Head: 0.394" (10.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.217" (5.50mm), Drive Type: Hex Socket.