50M035060K010
50M035060K010 Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: HEX SLOTTED SCREW, M3.6 X .6 THR
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M3.5x0.6
Type: Bolt
Length - Overall: 0.496" (12.60mm)
Length - Below Head: 0.394" (10.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.217" (5.50mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 1895 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SLOTTED SCREW, M3.6 X .6 THR, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M3.5x0.6, Type: Bolt, Length - Overall: 0.496" (12.60mm), Length - Below Head: 0.394" (10.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.217" (5.50mm), Drive Type: Slotted.
Інші пропозиції 50M035060K010
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M035060K010 50M035060K010 Виробник : Essentra Screws & Fasteners Hex Slotted Screw, M3.6 X .6 Thread, 10mm Lg, Natural, Nylon