50M040070F010
50M040070F010 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: FILLISTER SLOTTED SCREW, M4 X .7
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M4x0.7
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.516" (13.10mm)
Head Height: 0.122" (3.10mm)
Length - Below Head: 0.394" (10.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.315" (8.00mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 4515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILLISTER SLOTTED SCREW, M4 X .7, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.516" (13.10mm), Head Height: 0.122" (3.10mm), Length - Below Head: 0.394" (10.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.315" (8.00mm), Drive Type: Slotted.