Продукція > ESSENTRA > 50M040070H035
50M040070H035
50M040070H035 Essentra
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners 90 Slotted CSK Screw, M4 X .7 Thread, 35mm Lg
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90 SLOTTED CSK SCREW, M4 X .7 TH, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.378" (35.00mm), Head Height: 0.106" (2.70mm), Length - Below Head: 1.272" (32.30mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.370" (9.40mm), Drive Type: Slotted.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M4x0.7
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.378" (35.00mm)
Head Height: 0.106" (2.70mm)
Length - Below Head: 1.272" (32.30mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.370" (9.40mm)