50M040070I010
50M040070I010 Essentra Components
10296943_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: 90 PHILLIPS CSK SCREW, M4 X .7 T
Thread Size: M4x0.7
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Head Height: 0.106" (2.70mm)
Length - Below Head: 0.287" (7.30mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.370" (9.40mm)
Drive Type: Phillips
на замовлення 1160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90 PHILLIPS CSK SCREW, M4 X .7 T, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.394" (10.00mm), Head Height: 0.106" (2.70mm), Length - Below Head: 0.287" (7.30mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.370" (9.40mm), Drive Type: Phillips.