50M040070J025
50M040070J025 Essentra Components
skuAsset?mediaId=161881
Виробник: Essentra Components
Description: BOLT HEX HEAD HEX SOCKET M4X0.7
Thread Size: M4x0.7
Type: Bolt
Length - Overall: 1.102" (28.00mm)
Length - Below Head: 0.984" (25.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.276" (7.00mm)
Drive Type: Hex Socket
на замовлення 1539 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOLT HEX HEAD HEX SOCKET M4X0.7, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Bolt, Length - Overall: 1.102" (28.00mm), Length - Below Head: 0.984" (25.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.276" (7.00mm), Drive Type: Hex Socket.