50M040070J035
50M040070J035 Essentra Components
skuAsset?mediaId=161882
Виробник: Essentra Components
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M4 X .7 THRE
Thread Size: M4x0.7
Type: Bolt
Length - Overall: 1.496" (38.00mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.276" (7.00mm)
Drive Type: Hex Socket
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M4 X .7 THRE, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Bolt, Length - Overall: 1.496" (38.00mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.276" (7.00mm), Drive Type: Hex Socket.
Інші пропозиції 50M040070J035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M040070J035 50M040070J035 Виробник : Essentra 1506940-1821279.pdf Screws & Fasteners Hex Unslotted Bolt, M4 X .7 Thread, 35mm Lg, Natural, Nylon