Продукція > ESSENTRA > 50M040070K035
50M040070K035
50M040070K035 Essentra
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners Hex Slotted Screw, M4 X .7 Thread, 35mm Lg, Natural, Nylon
на замовлення 338 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Bolt, Length - Overall: 1.496" (38.00mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.276" (7.00mm), Drive Type: Slotted.
Thread Size: M4x0.7
Type: Bolt
Length - Overall: 1.496" (38.00mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.276" (7.00mm)