50M040070N035
50M040070N035 Essentra Components
skuAsset?mediaId=168434
Виробник: Essentra Components
Description: MACH SCREW PAN SLOTTEDM4X0.7
Thread Size: M4x0.7
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.472" (37.40mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.315" (8.00mm)
Drive Type: Slotted
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW PAN SLOTTEDM4X0.7, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.472" (37.40mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.315" (8.00mm), Drive Type: Slotted, Part Status: Active.
Інші пропозиції 50M040070N035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M040070N035 50M040070N035 Виробник : Essentra skuAsset?mediaId=168434 Screws & Fasteners Pan Slotted Screw, M4 X .7 Thread, 35mm Lg