50M040070P035
50M040070P035 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: PAN PHILLIPS SCREW, M4 X .7 THRE
Thread Size: M4x0.7
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.500" (38.10mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.315" (8.00mm)
Drive Type: Phillips
на замовлення 2290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PAN PHILLIPS SCREW, M4 X .7 THRE, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.500" (38.10mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.315" (8.00mm), Drive Type: Phillips.
Інші пропозиції 50M040070P035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M040070P035 50M040070P035 Виробник : Essentra 1499588-1823434.pdf Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M4 X .7 Thread, 35mm Lg, Natural, Nylon