50M040070T035
50M040070T035 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: THUMB SCREW KNOB SLOTTED M4X0.7
Thread Size: M4x0.7
Type: Thumb Screw
Length - Overall: 1.657" (42.10mm)
Head Height: 0.280" (7.10mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Knob
Head Diameter: 0.382" (9.70mm)
Drive Type: Slotted
Part Status: Active
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMB SCREW KNOB SLOTTED M4X0.7, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4x0.7, Type: Thumb Screw, Length - Overall: 1.657" (42.10mm), Head Height: 0.280" (7.10mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Knob, Head Diameter: 0.382" (9.70mm), Drive Type: Slotted, Part Status: Active.
Інші пропозиції 50M040070T035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M040070T035 50M040070T035 Виробник : Essentra 5020.PDF Screws & Fasteners Slotted Thumb Screw, M4 X .7 Thread, 35mm Lg