Продукція > ESSENTRA > 50M050080D012
50M050080D012
50M050080D012 Essentra
skuAsset?mediaId=160667
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners Cheese Slotted Screw, M5 X .8 Thread, 12mm Lg
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOLT CHEESE HEAD SLOTTED M5X0.8, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5x0.8, Type: Bolt, Length - Overall: 0.575" (14.60mm), Head Height: 0.102" (2.60mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Screw Head Type: Cheese Head, Head Diameter: 0.276" (7.00mm), Drive Type: Slotted.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M5x0.8
Type: Bolt
Length - Overall: 0.575" (14.60mm)
Head Height: 0.102" (2.60mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Screw Head Type: Cheese Head
Head Diameter: 0.276" (7.00mm)