50M050080J012
50M050080J012 Essentra Components
50M050080J012.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M5 X .8 THRE
Thread Size: M5x0.8
Type: Bolt
Length - Overall: 0.622" (15.80mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Screw Head Type: Hex Head
Head Diameter: 0.315" (8.00mm)
Drive Type: Hex Socket
на замовлення 1263 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX UNSLOTTED BOLT, M5 X .8 THRE, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5x0.8, Type: Bolt, Length - Overall: 0.622" (15.80mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Screw Head Type: Hex Head, Head Diameter: 0.315" (8.00mm), Drive Type: Hex Socket.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M050080J012 50M050080J012 Виробник : Essentra 1506945-1824312.pdf Screws & Fasteners Hex Unslotted Bolt, M5 X .8 Thread, 12mm Lg, Natural, Nylon