50M050080P035
50M050080P035 Essentra Components
skuAsset?mediaId=168467
Виробник: Essentra Components
Description: MACH SCREW PAN PHILLIPS M5X0.8
Thread Size: M5x0.8
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.524" (38.70mm)
Length - Below Head: 1.378" (35.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.374" (9.50mm) 3/8"
Drive Type: Phillips
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW PAN PHILLIPS M5X0.8, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5x0.8, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.524" (38.70mm), Length - Below Head: 1.378" (35.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.374" (9.50mm) 3/8", Drive Type: Phillips.
Інші пропозиції 50M050080P035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M050080P035 50M050080P035 Виробник : Essentra 1499610-1823423.pdf Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M5 X .8 Thread, 35mm Lg