50M050080R010
50M050080R010 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: SET SCREW - SLOTTED M5X0.8
Thread Size: M5x0.8
Type: Set Screw
Length - Overall: 0.445" (11.30mm)
Length - Below Head: 0.394" (10.00mm)
Head Diameter: 0.130" (3.30mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 3857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SET SCREW - SLOTTED M5X0.8, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5x0.8, Type: Set Screw, Length - Overall: 0.445" (11.30mm), Length - Below Head: 0.394" (10.00mm), Head Diameter: 0.130" (3.30mm), Drive Type: Slotted.