50M050080R012
50M050080R012 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: SET SCREW, SLOTTED HEAD, M5 X .8
Thread Size: M5x0.8
Type: Set Screw
Length - Overall: 0.524" (13.30mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Head Diameter: 0.130" (3.30mm)
Drive Type: Slotted
на замовлення 4568 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SET SCREW, SLOTTED HEAD, M5 X .8, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5x0.8, Type: Set Screw, Length - Overall: 0.524" (13.30mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Head Diameter: 0.130" (3.30mm), Drive Type: Slotted.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M050080R012 50M050080R012 Виробник : Essentra 1502935-1824121.pdf Screws & Fasteners Set Screw, Slotted Head, M5 X .8 Thread, 12mm Lg, Natural, Nylon