50M060100H050
50M060100H050 Essentra Components
skuAsset?mediaId=169159
Виробник: Essentra Components
Description: 90 SLOTTED CSK SCREW, M6 X 1 THR
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M6x1
Type: Machine Screw
Length - Overall: 1.969" (50.00mm)
Head Height: 0.130" (3.30mm)
Length - Below Head: 1.839" (46.70mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.496" (12.60mm) 1/2"
Drive Type: Slotted
на замовлення 1903 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90 SLOTTED CSK SCREW, M6 X 1 THR, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M6x1, Type: Machine Screw, Length - Overall: 1.969" (50.00mm), Head Height: 0.130" (3.30mm), Length - Below Head: 1.839" (46.70mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.496" (12.60mm) 1/2", Drive Type: Slotted.
Інші пропозиції 50M060100H050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
50M060100H050 50M060100H050 Виробник : Essentra 1501480-1823923.pdf Screws & Fasteners 90 Slotted CSK Screw, M6 X 1 Thread, 50mm Lg, Flat, Natural, Nylon