Продукція > JAM > 5104302MA033-200
5104302MA033-200
5104302MA033-200 JAM
5104302MA033-200%20Drawing.PDF
Виробник: JAM
Description: HARNESS JC CONNECTOR, TOP
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Red
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 22 AWG
Contact End: Pin to Pin
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS JC CONNECTOR, TOP, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Red, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 22 AWG, Contact End: Pin to Pin, Part Status: Active.