510HBB125M000AAGR
510HBB125M000AAGR Silicon Laboratories
si510-11.pdf
Виробник: Silicon Laboratories
Oscillator XO 125MHz ±50ppm HCSL 52% 2.5V 6-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук