Продукція > SMD резистори > 0603 > 511 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-511R-Hitano) (резистор SMD)
511 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-511R-Hitano) (резистор SMD)
RC0603HIT.pdf
Код товару: 27664
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 511 Ohm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Типорозмір: 0603
840 шт - РАДІОМАГ-Харків
300 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
10 kOhm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-0710KL / Yageo)
3 Додати до обраних Обраний товар
RC0603HIT.pdf
Виробник: Yageo
SMD резистори > 0603
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
1 kOhm 1% 0,1W 75V 0603 (RC0603FR-071KL-YAGEO) (резистор SMD)
rc0603-272842.pdf
Виробник: YAGEO
SMD резистори > 0603
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 75 V
1,96 kOhm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-1K96-Hitano) (резистор SMD)
Виробник: Hitano
Номінал: 1,96 kOhm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
100nF 50V X7R 10% 0603 (CL10B104KB8NNNC-Samsung) (конденсатор керамічний SMD)
2 Додати до обраних Обраний товар
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
220 шт - РАДІОМАГ-Київ
365 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
120 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC03K31200FT-KOME) (резистор SMD)
komechip-eesistor-datasheet.pdf
Виробник: KOME
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V