Продукція > GRAYHILL > 51P22-01-1-16S
51P22-01-1-16S
51P22-01-1-16S Grayhill
grhls01222_1-2289482.pdf
Виробник: Grayhill
Rotary Switches Rotary Switch PC Mnt 22.5deg
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 150mA (AC), 200mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 16, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 9.53mm, Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia), Angle of Throw: 22.5°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP16T, Contact Timing: Shorting (MBB), Index Stops: Continuous, Depth Behind Panel: 13.64mm, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Інші пропозиції 51P22-01-1-16S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
51P22-01-1-16S 51P22-01-1-16S Виробник : Grayhill Inc. 31a1b39c-5a7a-4c6f-8c29-8cdaf4e9bc88 Description: SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 150mA (AC), 200mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 16
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 9.53mm
Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia)
Angle of Throw: 22.5°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP16T
Contact Timing: Shorting (MBB)
Index Stops: Continuous
Depth Behind Panel: 13.64mm
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 28 V