Продукція > JAM > 5216002MAK131-200
5216002MAK131-200 JAM
JZ-L_SPEC.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS JE CONNECTOR
Packaging: Bag
Contact Finish: Tin
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 16 AWG
Contact End: Pin to Pin
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS JE CONNECTOR, Packaging: Bag, Contact Finish: Tin, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 16 AWG, Contact End: Pin to Pin.