52601-S14-7
52601-S14-7 Amphenol Communications Solutions-FCI
52601.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 14 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
Написати відгук
Інші пропозиції 52601-S14-7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-S14-7 52601-S14-7 Виробник : Amphenol FCI 52601-1362837.pdf Headers & Wire Housings QKE HDR LP 14pos