5291A-36-2
5291A-36-2 Pomona Electronics
download?token=9-t3mVLb
Виробник: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 7A
Wire Gauge: 12 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 7A, Wire Gauge: 12 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.