54F-874-010 API Technologies Corp
viewdoc.aspx?dnum=54F-874-010
Виробник: API Technologies Corp
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 50V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 54F-874-010
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
54F-874-010 54F-874-010 Виробник : API Technologies - Spectrum Control spec-spin-filters-595981.pdf EMI Feedthrough Filters 10PF 50V 5A