55FA0511-16-7L-CS2170 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55FA0511&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP DUAL STRND 16AWG VIOLET
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.078" (1.98mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Violet
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DUAL STRND 16AWG VIOLET, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.078" (1.98mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Violet.