55FA0514-24-7L6 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55FA0514&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG V/B
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: Violet, Blue Stripe
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG V/B, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: Violet, Blue Stripe.
Інші пропозиції 55FA0514-24-7L6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
55FA0514-24-7L6 Виробник : TE Connectivity / Raychem DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55FA0514&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Multi-Conductor Cables 24AWG ELECTRIC FL 600V PRICE PER FT