55FB1411-22-7L-0CS1925 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55FB1411&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG BLACK
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Shielded
Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG BLACK, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Shielded, Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.
Інші пропозиції 55FB1411-22-7L-0CS1925
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
55FB1411-22-7L-0CS1925 Виробник : TE Connectivity / Raychem NG_CD_55FB1411_J-511679.pdf Multi-Conductor Cables 22AWG 1C FILTER LINE 600V PRICE PER FT