55LF0111-16-9
55LF0111-16-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.005" (0.13mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE, Packaging: Spool, Voltage: 600V, Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.068" (1.73mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.005" (0.13mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Part Status: Active.