55LF0114-26-1
55LF0114-26-1 TE Connectivity / Raychem
ENG_CD_55LF0114_E.pdf
Виробник: TE Connectivity / Raychem
Hook-up Wire 55LF0114-26-1 PRICE PER FOOT
на замовлення 3042 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 26AWG 600V FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/38, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.032" (0.81mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.005" (0.13mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: Brown, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
55LF0114-26-1 55LF0114-26-1 Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773735-6&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=C01079-000 Description: HOOK-UP STRND 26AWG 600V FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/38
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.032" (0.81mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.005" (0.13mm)