55PC0121-16-0/2 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55PC0121&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 2COND 16AWG
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 16 AWG
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: 150°C
Number of Conductors: 2 (1 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.133" (3.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Voltage: 600 V
Conductor Insulation: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 2COND 16AWG, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 16 AWG, Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: 150°C, Number of Conductors: 2 (1 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.133" (3.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Voltage: 600 V, Conductor Insulation: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE).