55PC0211-4-9CS2600 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55PC0211&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP STRND 4AWG 600V WHITE
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 4 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 133/25
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.311" (7.90mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Part Status: Active
Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 4AWG 600V WHITE, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 4 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 133/25, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.311" (7.90mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500.
Інші пропозиції 55PC0211-4-9CS2600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
55PC0211-4-9CS2600 Виробник : TE Connectivity / Raychem NG_CD_55PC0211_H-512385.pdf Hook-up Wire 4AWG CL GP INSL600V PRICE PER FT