55PC0212-20-9CS2603 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55PC0212&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 600V WHITE
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/32
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.054" (1.37mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: White
Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 600V WHITE, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/32, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.054" (1.37mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: White, Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500.