57-12D-6000-4
57-12D-6000-4 NTE Electronics, Inc
adapters_03.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 72W
Packaging: Bag
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: cURus
Form: Desktop
Current - Output (Max): 6A
Part Status: Active
Power (Watts): 72 W
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 72W, Packaging: Bag, Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: cURus, Form: Desktop, Current - Output (Max): 6A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 72 W.