57-18D-500-2
57-18D-500-2 NTE Electronics, Inc
adapters_04.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 9W
Packaging: Bag
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Jack, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 500mA
Part Status: Active
Power (Watts): 9 W
на замовлення 157 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 9W, Packaging: Bag, Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Jack, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cURus, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 9 W.