57-24D-1200-1
57-24D-1200-1 NTE Electronics, Inc
adapters_05.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC-DC 24V 1.2A 2.1MM JACK
на замовлення 283 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук